Przypominamy, że dziennik elektroniczny szkoły znajduje się tutaj!

 

V Festiwal Piosenek Andrzeja Zielińskiego

To coś, to coś, to coś, to tak niewiele, ten mały ogień, ten blask. To coś, to coś
co wtorek zmienia nam w niedzielę, to coś, co połączy nas...-
tak śpiewała młodzież ze Szkolnego Koła "Caritas", wspierana przez Kacpra Sokoła (kongo), podczas V Festiwalu Piosenek Andrzeja Zielińskiego. Kilkunastoosobowa grupa z Gimnazjum im. ks. Karola Wojtyły w Sławkowicach, przygotowana przez panie: Jadwigę Cholewę i Marzenę Godzik, piosenką "Pod górkę" z repertuaru Skaldów wyśpiewała WYRÓŻNIENIE.
Wisienką na torcie był występ finałowy w wykonaniu członków jury (Andrzej Zieliński, Jacek Zieliński,Tomasz Wolak), do którego zaproszono m.in. Kacpra.

Młodzieży serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.