Przypominamy, że dziennik elektroniczny szkoły znajduje się tutaj!

 

Christmas in Britain

Christmas in Britain

            Ach, jak w Gimnazjum w Sławkowicach zrobiło się świątecznie! Wszystko za sprawą kolejnego spotkania w ramach projektu Five o'clock tea zorganizowanego przez panie: Agnieszkę Młyńską i Marzenę Godzik. Motywem przewodnim grudniowego tea time były Święta Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii, czyli Christmas in Britain.

           Po pysznym podwieczorku i miłej pogawędce nastał czas wzmożonego wysiłku intelektualnego, ale spokojnie, wszystko odbyło się w granicach zdrowego rozsądku ;-). Był film o brytyjskich zwyczajach bożonarodzeniowych, krzyżówki, zgadywanki, piosenki świąteczne i …osobliwy list do Świętego Mikołaja. Młodzież opuszczała budynek szkoły, śmiejąc się od ucha do ucha, więc wygląda na to, że miło spędzili popołudnie.

            Środowe spotkanie było ostatnim w tym roku kalendarzowym, ale już dziś zapraszamy na kolejne, tym razem w 2017 roku.

 

Merry Christmas and a Happy New Year!