Przypominamy, że dziennik elektroniczny szkoły znajduje się tutaj!

 

Place to live

„Place to live” - pod takim hasłem odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu Five o'clock tea. Tym razem gimnazjalistki mogły wykazać się znajomością słownictwa związanego z budynkami mieszkalnymi i wyposażeniem wnętrz. Nadarzyła się także okazja, by pochwalić się sprawnością fizyczną w pędzącym dyktandzie, które wywołało salwy śmiechu.  Znalazło się też coś  dla plastyczek, które musiały odwzorować układ salonu pewnej brytyjskiej rodziny. Były także zadania sprawdzające pamięć oraz burzliwa dyskusja: „City or village?”.

            Na zakończenie kolejnego miłego popołudnia uczestniczki (bo jak widać, płeć piękna wiedzie prym w tych spotkaniach) z zacięciem grały w rock-paper-scissors.

            Przypominamy, że zajęcia prowadzone przez panie: Agnieszkę Młyńską i Marzenę Godzik odbywają się raz w miesiącu.