Przypominamy, że dziennik elektroniczny szkoły znajduje się tutaj!

 

Turniej BRD

W dniach 11 i 12 kwietnia 2017 roku odbyły się eliminacje powiatowe edycji XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa  w Ruchu Drogowym. Część teoretyczna ze znajomości przepisów ruchu drogowego jak również z udzielania pierwszej pomocy odbyła się w Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym Solne Miasto w Wieliczce, natomiast część praktyczna obejmowała jazdę sprawnościową po wyznaczonym odcinku w nowopowstałym Miasteczku Ruchu Drogowego przy ulicy Jedynaka również w Wieliczce. Dyplomy i puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci rowerów ufundował Starosta Wielicki. Pozostałe nagrody w postaci tabletów, smartfonów, powerbanków ufundowali: Wójt Gminy Gdów,  Wójt Gminy Biskupice, Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice oraz Zarząd Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym Solne Miasto. Ponadto dla zwycięzców drużyn konkurencji pierwszej pomocy Zarząd Solnego Miasta ufundował karnety na basen. Nasze Gimnazjum reprezentowało trzech uczniów - Patrycja Stryszowska z klasy III B, Adrian Ślepuchow z klasy III D oraz Miłosz Wilk z klasy III D. W sumie w konkursie udział wzięło 79  zawodników.
Wśród uczniów gimnazjum na drugim miejscu uplasował się Nasz uczeń Adrian Ślepuchow a cała drużyna zdobyła III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:):):)