Przypominamy, że dziennik elektroniczny szkoły znajduje się tutaj!

 

Integracyjne grillowanie ;)

Integracyjne grillowanie  ;)

Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Tomaszkowicach wraz ze swoimi opiekunami postanowili podziękować nam- wolontariuszom z Gimnazjum w Sławkowicach za całoroczną współpracę.

W Parku Kultury i Wypoczynku w Tomaszkowicach czekał na nas poczęstunek, konkursy oraz …. mini dyskoteka. Mogliśmy również zwiedzić pomieszczenia, w których na co dzień przebywają osoby niepełnosprawne, a także mieliśmy ogromną przyjemność podziwiać ich rękodzieło.Pani dyrektor, Elżbieta Duda, wręczyła nam dyplomy oraz upominki wykonane przez jej podopiecznych.

Wraz z paniami- Małgorzatą Kot i Jadwigą Cholewą- przekazaliśmy gospodarzom spotkania przybory szkolne  zebrane podczas „Akcji pełny tornister”. Rozstaliśmy się w dobrych nastrojach z deklaracją dalszej współpracy.