Informacja dla Rodziców dzieci oddziałów najmłodszych

Informacja dla Rodziców dzieci oddziału przedszkolnego i uczniów klas I-III

30 sierpnia 2017 r. (środa) o godz. 17.30 odbędzie się zebranie organizacyjne w sprawie roku szkolnego 2017/2018.

INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS I - VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego nastąpi 04 września 2017 r. (godzina rozpoczęcia ustalona będzie w późniejszym terminie).

Informujemy, że wszystkie sprawy organizacyjne podane będą na pierwszym spotkaniu dla Rodziców już we wrześniu.  Jednocześnie informujemy, że podręczniki dla klas I - VI będą zakupione przez szkołę w ramach kontynuacji rządowego programu darmowych podręczników.

Informacja!!!

Informacja

Wszystkie dzieci, których rodzice(opiekunowie) złożyli uzupełnione dokumenty (wnioski o zapis do oddziału przedszkolnego lub kartę zapisu do szkoły podstawowej) zostały przyjęte do Szkoły Podstawowej w Sławkowicach wraz z oddziałem przedszkolnym.

Rodzice(opiekunowie) uczniów klasy 1 w roku szkolnym 2017/2018 proszeni są o doniesienie zaświadczenia o odbyciu obowiązkowego przygotowania przedszkolnego w terminie do 31 sierpnia 2017 r.

Ilość zgłoszonych dzieci do Szkoły Podstawowej w Sławkowicach

Szkoła Podstawowa w Sławkowicach

klasa

Ilość dzieci zgłoszonych

Oddział przedszkolny / 0 *

24

1

9

2

6

3

14

4

14

5

9

6

11

*dzieci urodzone w 2013 r. będę przyjmowane do oddziału przedszkolnego w ramach wolnych miejsc.

Prosimy o dokonanie formalności,

i zapisywanie dzieci w sekretariacie gimnazjum

w terminie do 28 kwietnia 2017 r./piątek.

Zapisy do Szkoły Podstawowej w Sławkowicach

Szanowni Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym,

nowo utworzona Szkoła Podstawowa w Sławkowicach ogłasza zapisy do oddziału przedszkolnego, oraz wszystkich klas szkoły podstawowej, tj. dzieci urodzonych w roku 2013 i starszych.

Zapisy w sekretariacie szkoły z dokumentem tożsamości rodzica i aktem urodzenia dziecka.

Poniżej znajdują się odpowiednie druki do pobrania:

Karta zapisu do szkoły podstawowej

Zał.nr 1 U XXXVIII-265-17  SP

Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego

Zał. nr 1 U XXXVIII-266-17 Odział Przedszkolny

Zał. nr 3 U XXXVIII-266-17 Odział Przedszkolny