Przypominamy, że dziennik elektroniczny szkoły znajduje się tutaj!

 

Aktywność fizyczna - promocja zdrowia klasy 2a

Klasa IIa promowała zdrowy styl życia przygotowując krótką prezentację na temat aktywnych form spędzania wolnego czasu. Uczniowie przedstawili przykłady aktywności fizycznej jak: siłownia, która została zaprezentowana przez chłopców ćwiczących pod czujnym okiem pani trener. Kolejną formą aktywności był taniec towarzyski. Widzowie byli miło zaskoczeni profesjonalnym wykonaniem układu tanecznego. Kolejną zaprezentowaną formą był pokaz aerobiku w wykonaniu uczennic. Ponadto uczniowie przeprowadzili krótki quiz wśród uczniów klas II naszej szkoły  na temat zdrowego stylu życia. Prezentacja zakończyła się poczęstunkiem każdego ucznia. Pamiętajmy o aktywności fizycznej i zdrowym trybie życia, aby być ludźmi pełnymi energii i radości. 

 Zdjęcia z projektu znajdują się w galerii.