Przypominamy, że dziennik elektroniczny szkoły znajduje się tutaj!

 

„Mistrz powiatów”

KOLEJNY SUKCES PAULINY GACEK - UCZENNICY Kl.2b

 

Uczniowie naszego gimnazjum brali udział - już po raz trzeci- w Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy Matematyczno-Przyrodniczej zorganizowanym dla szkół z 4 powiatów: bocheńskiego, limanowskiego, brzeskiego i wielickiego.

W szkolnych eliminacjach w dniu 14 marca wzięło udział 20 uczniów z klas I,II,III. Do etapu finałowego zakwalifikowało się 3 uczniów: Paulina Gacek klasa 2b, Piotr Gacek klasa 2b, Małgorzata Majewska klasa 3c

Finał konkursu odbył się 6 maja w Gimnazjum w Kamionnej. Brało w nim udział 36 uczniów wyłonionych spośród 326 uczestników startujących z 23 szkół. Finaliści rozwiązywali zadania z matematyki i wybranego przedmiotu przyrodniczego oraz test psychologiczny.

Uczniowie naszego gimnazjum osiągnęli wielki sukces: Małgosia zajęła 14, a Piotr 20 miejsce. Natomiast Paulina pokonała wszystkich i zajęła 1 miejsce, zdobywając największą łączną liczbę punktów. Rozwiązała wszystkie zadania matematyczne, nie popełniając ani jednego błędu!!! Paulina otrzymała tytuł „Mistrza powiatów bocheńskiego, limanowskiego, brzeskiego i wielickiego”.

Uroczyste wręczenie dyplomów i cennych nagród odbyło się 25 maja w Gimnazjum w Kamionnej. Paulina uczestniczyła w nim wraz z rodzicami i panem dyrektorem D. Zawiślanem.

Opiekunami dydaktycznymi naszych uczniów byli: z fizyki p .Barbara Balwierz, z geografii p. Małgorzata Mazurek, z matematyki p .Elżbieta Fraś -pełniąca również rolę koordynatora konkursu.

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia z Finału Konkursu oraz rozdania nagród: