Przypominamy, że dziennik elektroniczny szkoły znajduje się tutaj!

 

Love, love, love...

Love, love, love...

 

            Uczestniczki projektu edukacyjnego „Five o'clock tea” nie należą do leniwych, dlatego nie próżnowały podczas ferii i ochoczo uczestniczyły w kolejnych zajęciach przygotowanych przez panie: Agnieszkę Młyńską i Marzenę Godzik. Temat spotkania był wyjątkowo przyjemy,  Valentine's Day in Britain, więc dzień upłynął w błogiej atmosferze.

            Dziewczęta, po skosztowaniu rarytasów przygotowanych specjalnie na tę okazję, wzięły udział w  serii gier i ćwiczeń dotyczących emocji, wrażeń i obchodów Dnia Zakochanych w Wielkiej Brytanii. Oprócz fiszek, plansz, mapy miasta, filmików, balonów, pojawiły się kartki walentynkowe oraz  teatr cieni. Było również redagowanie historii na podstawie kadrów filmowych i oczywiście Jaś Fasola i jego „Dinner for two”.

            Było radośnie, pouczająco i bardzo emocjonująco.