Przypominamy, że dziennik elektroniczny szkoły znajduje się tutaj!

 

II Bieg im. bł. o. Narcyza Jana Turchana.

W ostatnią niedzielę września gimnazjaliści mieli możliwość sprawdzenia swoich sił podczas II biegu im. bł. o. Narcyza Jana Turchana, którego organizatorem jest Stowarzyszenie na rzecz Eko-rozwoju wsi Trąbki.
Wójt Gminy Biskupice, p. Henryk Gawor, punktualnie o 14.45 dał sygnał do rozpoczęcia zmagań sportowych. Zawodnicy wystartowali spod Ośrodka Zdrowia w Trąbkach i musieli przebiec 2650 metrów, by dotrzeć do upragnionej mety przy kościele św. Marcina w Biskupicach. Sławkowickie gimnazjum tryumfowało!. Nasi chłopcy zajęli wszystkie trzy miejsca w swojej kategorii wiekowej: 


I miejsce - Maciej Pawlik
II miejsce - Kacper Kowalski
III miejsce - Grzegorz KasprzykSerdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.